Regulamin Organizacji Pracy Internatu i Organizacji Wyżywienia w czasie zagrożenia epidemicznego Covid-19

 

UWAGA! KANDYDACI DO INTERNATU

Podanie proszę  złożyć w sekretariacie ZSEiT Pasłęk

ul. Wojska Polskiego 36 do 17 sierpnia 2020 r.

Lista osób przyjętych do internatu ogłoszona zostanie 19 sierpnia 2020r. (do wglądu w sekretariacie szkoły).

Koszty związane z pobytem w internacie w roku szk. 2020/21:

·       zakwaterowanie – 50 zł/miesiąc

·       wyżywienie – 12 zł/dzień żywieniowy (śniadanie 3 zł, obiad 6 zł, kolacja 3 zł) od śniadania w poniedziałek do śniadania w piątek.  

Kwaterowanie rozpoczyna się 31-08-2020 od godz. 16.00.

W celu zakwaterowania w internacie należy przedstawić dowód wpłaty za pierwszy miesiąc (wyżywienie na wrzesień –  228 zł, zakwaterowanie – 50 zł).

 

 Szkoła dysponuje własnym internatem dla dziewcząt i chłopców z ok. 70 miejscami noclegowymi, połączonym z budynkiem szkoły. Pokoje są 3-  i 4-osobowe.


Zapewniamy całodzienne wyżywienie w przestronnej stołówce. Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne sanitariaty z pełnym węzłem sanitarnym, świetlice telewizyjne. Nasi wychowankowie mają do dyspozycji „pokoje cichej nauki”, mogą korzystać z biblioteki szkolnej.

Sprawność fizyczną rozwijają w siłowni szkolnej, sali sportowej, w sali fitness (w internacie na piętrze dziewcząt), na terenie obiektu sportowego „Orlik 2012” z boiskami do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki, kortem tenisowym i bieżnią.

Nasza młodzież ma wpływ na organizację i uatrakcyjnienie życia w internacie poprzez działalność w wybieranej corocznie Młodzieżowej Radzie Internatu. Organizuje tradycyjne imprezy internackie: Otrzęsiny Pierwszoklasistów, Dzień Chłopaka, Andrzejki, Wieczór Wigilijny, Dzień Kobiet. Społeczność internacka uczestniczy też w turniejach sportowych, zajęciach integracyjnych, warsztatach komunikacji interpersonalnej, dba o estetykę i wystrój pomieszczeń internackich na co dzień i na okoliczność świąt.

 

Comiesięczne wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie należy dokonywać przelewem na podane niżej konto szkoły do 5-go każdego miesiąca, z wpisaniem na przekazie: imię i nazwisko ucznia, za zakwaterowanie ….zł, za wyżywienie ...zł

Konto ZSEiT w Pasłęku: PKO BP S.A. Pasłęk nr 78 1020 1752 0000 0102 0006 8155

 

Spis rzeczy niezbędnych w internacie: powleczenie pościeli (prześcieradło, powłoka, powłoczka), piżama, podomka/szlafrok, obuwie domowe, obuwie pod prysznic, przybory toaletowe, lampka biurowa.

 

Kadra internatu:

lKierownik internatu – Mariola Kostecka

lWychowawcy: Dorota Bieńkowska, Łukasz Fekieta, Anna Ptaszek. 

Internat jest też dostępny  dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku i Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym.

 

 

 

REGULAMIN INTERNATU - do pobrania plik w formacie .pdf