„PODARUJ RADOŚĆ NA ŚWIĘTA”

[22.12.2022]

„PODARUJ RADOŚĆ NA ŚWIĘTA”- to właśnie pod tym hasłem Samorząd Uczniowski ZSEiT w Pasłęku w porozumieniu z dyrekcją zorganizował akcję, w ramach której społeczność szkolna przygotowała paczki świąteczne pani Franciszce i panu Grzegorzowi.

Małżeństwo to po raz pierwszy wsparliśmy w 2017 roku podczas akcji SZLACHETNA PACZKA. Minęło 5 lat, a małżonkowie stale o nas pamiętają. Postanowiliśmy więc zrobić niespodziankę i zorganizowaliśmy  w szkole zbiórkę artykułów spożywczych i chemicznych. 21 grudnia 2022 r. przekazaliśmy rodzinie zebrane dary. To było niesamowite spotkanie po 5 latach. Pani Franciszka i pan Grzegorz byli bardzo zaskoczeni, a radości, wzruszeniom i podziękowaniom nie było końca.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz państwa Franciszki i Grzegorza dziękujemy wszystkim tym, którzy bezpośrednio zaangażowali się w akcję. Bez wsparcia uczniów ZSEiT nie byłoby to możliwe. To kolejny rok, kolejna inicjatywa, kiedy społeczność naszej szkoły jednoczy się i pomaga.