Poloneza w ZSEiT czas zacząć

[24.01.2023]

Dnia 21.01.2023 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbył się bal studniówkowy dla uczniów klas IV technikum kształcącego w zawodach: technik ekonomista, technik agrobiznesu i technik żywienia i usług gastronomicznych oraz dla IV klasy liceum ogólnokształcącego o ukierunkowaniu obronnym.

Część oficjalną poprowadzili uczniowie Wiktoria Boczko i Krystian Ćwikliński. Maturzystów i gości powitał ciepło dyrektor szkoły Marian Matuszczak. Miłe słowa do abiturientów skierowali również wicestarosta elbląski Ryszard Zając, zastępca burmistrza Pasłęka Marek Sarnowski i przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Błachnio-Semkiw. Studniówka staropolskim obyczajem  rozpoczęła się polonezem. Młodzież zatańczyła również walca z  zaproszonymi gośćmi oraz wychowawczyniami klas: p. Aleksandrą Daszkiewicz, p. Justyną Konopacką, p. Sylwią Szcześniak.

Maturzyści w doskonałych nastrojach bawili się do białego rana. Pokazali swój wielki kunszt taneczny, wykonując rewelacyjnie taniec belgijkę. Wychowawczyniom zakręciła się łezka w oku, gdy zobaczyły przygotowane przez uczniów filmiki niespodzianki.

Fotorelacja: zdjęcia autorstwa Foto Jankiewicz Movies