Trwa rekrutacja uczniów do ZSEiT

[11.06.2021]

Drodzy Uczniowie Szkół Podstawowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Mikołajczyka w Pasłęku na rok szkolny 2021/2022.

Proponujemy Wam naukę w: czteroletnim liceum ogólnokształcącym, pięcioletnim technikum oraz trzyletniej branżowej szkole I stopnia.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

Liceum Ogólnokształcące:

ukierunkowanie obronne /wojskowe/

Technikum kształcące w zawodzie:

technik  agrobiznesu

technik  żywienia i usług gastronomicznych

technik ekonomista

Branżowa Szkoła I Stopnia kształcąca w zawodzie:

mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

mechanik pojazdów samochodowych

monter zabudowy  i robót wykończeniowych w  budownictwie.

Szkoła  dysponuje internatem oraz stołówką zapewniającą całodzienne wyżywienie.

Zapraszamy do odwiedzania strony szkoły: https://www.zseit.paslek.edu.pl i śledzenia  oficjalnego profilu szkoły na facebooku.

W aktualnościach: osiągnięcia w olimpiadach i konkursach, staże uczniów w Hiszpanii, płatne staże w znanych hotelach w Polsce, płatne staże z refundacją wyżywienia i dojazdu u pracodawców z branży rolniczej w Polsce,  płatne staże w zakresie poznawania programów stosowanych w przedsiębiorstwach,  kursy pisania wniosków o dofinansowanie dla rolnictwa,  kursy  zawodowe.

Większość tych działań jest wynikiem realizacji przez  ZSEiT projektów: Nowe kwalifikacje ucznia atutem przyszłego pracownika oraz  Erasmus+ „ W poszukiwaniu smaków Europy”.

Jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje, chcesz czynnie uczestniczyć w tworzeniu własnej przyszłości

– ta  szkoła jest właśnie dla Ciebie!