Szkolny turniej rozgrywek w Rummikub

[01.12.2021]

W dniu 22 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku przeprowadziliśmy I etap Turnieju Szkolnego w Rummikub.

Ideą turnieju jest integracja, stworzenie okazji do sukcesu dla każdego ucznia oraz oczywiście zdrowa rywalizacja i zabawa. Rummikub jest grą logiczną, więc na sali panowało maksymalne skupienie. Do finału zakwalifikowało się 4 uczniów: Paulina Bobrowicz,  Adam Sawłan, Patrycja Dywan  i Dagmara Olejnik. Na liście rezerwowej był Patryk Szymański i Bartosz Jasek. Z powodów zdrowotnych jedna z uczestniczek nie mogła uczestniczyć w finale turnieju. 29 listopada odbyły się 3 decydujące rozgrywki i do samego końca ważyły się wyniki. Ostatecznie wygrał Patryk Szymański, uzyskując 189 pkt.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy pytali już o kolejne edycje. Chcemy, aby rozgrywki w Rummikub w ZSEiT odbywały się cyklicznie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!