Europejskie staże drogą do profesjonalizmu

[10.11.2022]

UWAGA! Wiemy, że część naszych uczniów z niecierpliwością czekało na ten moment.

RUSZA REKRUTACJA do nowego projektu ERASMUS+ w ramach Akredytacji
Mobilność osób uczących się i pracowników w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego

"Europejskie staże drogą do profesjonalizmu"
numer umowy 2022-1-PL01-KA121-VET-000055881
wartość projektu 54.992,00 euro

Zapraszamy uczniów klas trzecich i czwartych (po szkole podstawowej) kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, technik agrobiznesu i technik ekonomista oraz uczniów klasy drugiej lub trzeciej szkoły branżowej: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych do odbycia dwutygodniowych zagranicznych praktyk w jednym z trzech krajów: Niemcy, Włochy, Portugalia.

Liczba miejsc: 25 uczestników

Wstępne terminy (w trakcie ustalania):
Niemcy – kwiecień 2023
Włochy – maj 2023
Portugalia – wrzesień 2023
O miejscu mobilności decyduje komisja rekrutacyjna zgodnie z dostępnością miejsc praktyk dla danego sektora wskazanego przez zagranicznego partnera.

ZASADY REKRUTACJI

Formularz zgłoszeniowy do projektu, w formie elektronicznej, który będzie aktywny od

14–20 listopada 2022 do godz. 23:59  znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/Fk18DNCmTAKqj5vN6

Przed wypełnieniem formularza proszę zapoznać się z regulaminem rekrutacji.

Po wstępnej rekrutacji wyselekcjonowani uczniowie będą zobowiązani do wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Regulamin rekrutacji i deklaracja uczestnictwa dostępne są na stronie szkoły w zakładce Projekty w dokumentach do pobrania jako załączniki, do zapoznania w gabinecie projektowym (gabinet p. Joanny Kisielewskiej) lub gablocie projektów Erasmus+ na pierwszym piętrze.

W razie pytań proszę kontaktować się z koordynatorem Anetą Wołosz lub asystentem Joanną Kisielewską osobiście lub wiadomością w systemie Librus.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej