MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

[08.12.2021]

HOŁ HOŁ HOŁ… - takim okrzykiem 6 grudnia 2021 r. przywitał wszystkich Mikołaj wraz ze swoimi Mikołajkami.

Na korytarzach Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku rozbrzmiewał dźwięk dzwonków, dominował czerwony kolor, panował świąteczny nastrój. Każdy  otrzymał drobny, słodki upominek.

Tego dnia odbył się również konkurs na „Najbardziej świąteczną salę”. Do konkursu przystąpiło tym razem osiem klas (z technikum i liceum): I GT/AT; II GT; III AT/ET po szkole podstawowej; III AT/ET po gimnazjum; I LO; II LO a; III LO po szkole podstawowej; III LO po gimnazjum. Wszystkie sale były przepięknie udekorowane. Zaangażowanie uczniów i wychowawców w wystrój sal było bardzo duże. Jury miało ogromny dylemat, jednak po burzliwych obradach podjęło następującą decyzję: I miejsce zajęli uczniowie dwóch klas: I LO oraz III AT/ET po szkole podstawowej. Nagrodą jest talon do pizzerii. Natomiast wszystkie pozostałe klasy zajęły miejsce II, a prezentem jest wybrany przez nich dzień bez pytania i sprawdzianów. Wszystkim klasom serdecznie GRATULUJEMY!

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie, dużo uśmiechu i wspaniały dzień: uczniom, wychowawcom, pracownikom, nauczycielom oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Szczególne podziękowania należą się naszemu kochanemu MIKOŁAJOWI, który o nas nigdy nie zapomina.